НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Молодіжна першість. Чорноморець - Карпати 0:1 ###

Арбітр – Сергій Скрипак (Київська обл.).

«Чорноморець» (U-21): Ніколаєв, Мартиненко, Креспі (Віксич, 46), Шульц, Данченко (Марченко, 80), Смірнов, Тащи (Нестеренко, 46), Кулішенко (Булий, 90), Васін (Бицко, 46), Слінкін, Александров.

«Карпати» (U-21): Ільющенков, Гудак, Жовтюк, Мілошевіч, Савченко (Березовий, 55), Даушвілі (Мартинюк, 73), Чачуа, Страшкевич, Костевич (Загідулін, 64), Семчук, Пучковський (Смук, 71).

Тренер – Ігор Йовічевіч.

Гол: Даушвілі, 16.

Попередження: Слінкін, 39, Александров, 46, Кулішенко, 61 – Жовтюк, 90+5.

Новий сезон молодіжка «Карпат» розпочала гірше нікуди – три поразки з сумарним рахунком 2:9. Лише тиждень тому під орудою вже нового керманича Ігоря Йовічевіча «зелено-білі» вдома зуміли взяти перші турнірні очки, здобувши перемогу над сімферопольською «Таврією». Звісно, відчувши «смак крові» на своєму полі, молоді «леви» захотіли закріпити успіх і на виїзді, у протистоянні з одеським «Чорноморцем». Забігаючи трохи наперед, скажемо, що свого «зелено-білі» таки досягли. Але давайте про все за порядком.

На відміну від попереднього домашнього матчу з «Таврією», у грі в Одесі проти «Чорноморця» у стартовому складі резервістів «Карпат» з перших хвилин вийшли на поле двоє гравців основного складу. Центральний захисник Мілошевіч та опорник Даушвілі через вилучення в попередньому турі отримали дискваліфікацію на гру Прем'єр-ліги і тому, аби отримати ігрову практику, вийшли на поєдинок молодіжних складів.

Гра розпочалася досить жваво зі сторони обох команд і в принципі у кіперів роботи вистачало. Зокрема, вже на 3-ій хвилині матчу могли відзначитися господарі, коли після подачі кутового Кулішенко наніс потужний удар метрів з 14-и. Коли б м'яч влучив у рамку, в Ільющенкова були б серйозні проблеми, але на щастя карпатівців, він просвистів над хрестовиною. Гості не забарилися з відповіддю і Даушвілі небезпечно пробив з-за меж штрафного майданчика – надійно зіграв кіпер «моряків» Ніколаєв. Згодом суперники обмінялися небезпечними ударами зі «стандартів». Спочатку все той же Кулішенко послав м'яча над поперечиною, а Страшкевич ударом зі штрафного струсонув дальню стійку воріт «Чорноморця».

Саме зі стандарту і було відкрито рахунок матчу. На 16-ій хвилині «чорно-сині» порушили правила і арбітр призначив штрафний у бік їхніх воріт. Позиція, в принципі, була непогана – трохи лівіше центру воріт. Але відстань була чималою, близько 30-и метрів. Тому доцільність прямого удару виглядала доволі сумнівною. Однак у грузинського опорника «Карпат» Даушвілі на дану ситуацію був свій погляд – він видно пригадав футбольний постулат, який гласить, що без ударів не може бути голів, тому й вирішив спробувати своє щастя. І не прогадав – удар вийшов досить сильний, а головне точний і круглий впритирку з правою від кіпера стійкою затріпотів у сітці – 0:1. Удар вийшов насправді дуже класний і у воротаря одеситів врятувати ситуацію шансів майже не було.

Нагоду поновити паритет у рахунку одесити отримали дуже швидко: на 20-ій хвилині Тащи головою послав м'яча по параболічній траєкторії з лінії штрафного майданчика, однак трохи забракло влучності. А найближче до успіху «моряки» були на 31-ій хвилині матчу, коли Слінкін в боротьбі із захисником «Карпат» зумів таки виконати подачу з лівого флангу на вільного від опіки Александрова. Той пробив головою метрів з семи до лінії воріт і дехто з гравців та вболівальників одеської команди вже навіть бачили круглого у сітці, але блискуче зіграв кіпер нашої команди Ільющенков.

Поступаючись в рахунку на своєму полі, підопічні Ігоря Наконечного з перших хвилин другої половини зустрічі помітно активізувалися і надовго закріпилися на половині поля гостей. Однак карпатівці були готові до подібного перебігу подій і досить спокійно та організовано відбивали наступ «моряків». А за першої нагоди наші хлопці йшли вперед з надією подвоїти свою перевагу в рахунку. І треба сказати, що непогані моменти були у Пучковського, Семчука, Страшкевича, Загідуліна, Смука, але матеріалізувати їх у гол так нікому і не вдалося.

Коли ж говорити, про атаки «моряків», які до останнього боролися, намагаючись принаймні уникнути малопривабливої домашньої поразки, то їм також бракувало як майстерності, так і везіння. До того ж одесити чомусь мало били по воротах. Та все ж моменти забити гол у відповідь у них були. Так на 71-ій хвилині Бицко, який вийшов на заміну з самого початку другої половини зустрічі, намагався зльоту пробити по наших воротах з близької відстані, але на наше щастя не влучив як слід по м'ячу. А вже у компенсований арбітром час другого тайму Марченко, який вийшов заради підсилення на останні десять хвилин, «вистрілив» низом з-за меж штрафного в дальній кут воріт – промах. Тож «леви» таки втілили у життя свій план і повертаються додому з трьома очками.